Hande Yener Mükemmel Albümü Dinle 1

Bugün 2 Haziran. Hande Yener’in dört gözle beklenen Mükemmel albümü sonunda müzik piyasasına sürüldü. Poll Production tarafından müzik piyasasına sürülen albüm, çıktığı ilk günden çok fazla dinlenmeye başladı bile. Hande Yener’in son zamanlarda çıkarmış olduğu en güzel albümlerden bir tanesi olacak gibi görünüyor Mükemmel albümü. Soma’daki Kömür Faciası nedeniyle hayatını kaybedenlerden dolayı Hande Yener albümün çıkış tarihini 20 Mayıstan 2 Hazirana almıştı. Şimdi albüm çıktı ve herkes dinlemeye başladı. Hande Yener’in bu 2014 albümü olan Mükemmel adlı şarkı albümünü dinlemek için alttaki bağlantı adresine tıklamanız yeterli olacaktır. Bu siteden sorunsuz bir şekilde Mükemmel albümünü dinleyebilir ve Mükemmel albümünün içinde bulunan şarkıların şarkı sözlerini okuyabilirsiniz.

Hande Yener Mükemmel Albümü

Yukarıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra girdiğiniz şarkı ve albüm dinleme sitesi aracılığıyla birçok yeni çıkan şarkıyı ve albümü kolaylıkla dinleyebilir ve bu şarkıların şarkı sözlerini okurken bir taraftanda şarkılarla ilgili yorumlarda bulunabilirsiniz. Son zamanların en güzel albüm ve şarkı sitelerinden biri olan bu sitede, tüm albümler ve şarkıylar neredeyse çıktığı gün anında siteye ekleniyor.

Bu albüm ve şarkı dinleme sitesinin ana sayfasına göz atmayı unutmayın. Hande Yener Mükemmel albümü gibi bir çok yeni çıkan albümün ve şarkının anında bu sitede yer aldığını göreceksiniz.

Hande Yener’in çıkardığı bu albümü dinlerken, albüm hakkındaki düşüncelerinizide girdiğiniz albüm ve şarkı sitesine yorum olarak göndermeyi unutmayın. Bakalım Hande Yener bu yaz ciddi anlamda çok fazla dinlenecek mi ?

Tüm Hande Yener severlere keyifli dinlemeler diliyorum…

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir