04 Haz 2014
Haziran 4, 2014

Hurda Fiyatları

0 Yorum

Hurda Fiyatları 1

Ayhan Geridönüşüm, geri dönüşüm sektörü içerisindeki en önemli başlangıç zincirinin bir halkasıdır. Hurda sanayi sektörü içerisinde faaliyetine başarı ile devam eden firmamız, hurda demir fiyatları  hususunda da müşterilerine sunduğu avantajlı tekliflerle hizmet vermeyi sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Ülkelere verdiği katkıları en iyi bilen ve çevre sağlığı üzerindeki etkisine sürekli dikkat çeken firmamız, sosyal sorumluluk projelerine dâhil ettirilen hurda atık toplama, güvenli depolama ve ayrıştırma, üretime sevk ettirme aşamalarının her birinde, toplum sağlığı için oldukça dikkatli ve titizlikle çalışmaktadır. hurda alüminyum fiyatları  seçeneklerimizden mutlaka biri tam sizin tercihiniz olacaktır. Temin etmek istediğiniz veya elinizdeki değerlendirmeyi düşündüğünüz cam, demir, çelik, bakır, bronz, alüminyum, plastik gibi hurdalarınızı değerlendirmeden ve kesin karar vermeden önce mutlaka bizlerle iletişime geçiniz. Bizler beylikdüzü hurdacılar  olarak firma olarak tüm müşterilerimize avantajlı teklif ve ödeme kolaylıklarından faydalandırmaktayız. Demir-çelik alaşımlı ürünlerin dışında, hurda niteliği taşıyan araç, iş makinaları veya elektronik aletler için de hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Elinizdeki sabit montajlı hurdalarınızın yerinden sökümünü gerçekleştirirken, depolama alanlarımıza kendi araçlarımızla sevkini sağlamaktayız. Hurdalarınızı değerlendirmeden önce firmamızdan güncel hurda fiyatları hakkında bilgi isteyebilir, size özel tekliflerimizden yararlanabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz, hurdalar için sizlere sunacağımız hizmetlerimiz hakkında bilgi verecek, sizlerin de firmamızdan beklentilerinize yönelik taleplerinize akılcı çözümler sunacaktır. Temsilcilerimize günün her saatinde ulaşabilir, bizlere ulaşmak için iletişim panelimizden bulunan hatlardan bağlantıya geçebilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir