Kayseri şehrinde ticaret yüzyıllarır devam etmekte. İlk ticaret pazarının bulunduğu Kültepe’ye evsahipliği yapan yüzyılların şehrinde günümüzde bir çok alanda ticari faaliyetler devam etmektedir.

Kayseri'de Sektörel Rekabet Artıyor 1

Kayseri’de ramazan bayramı sonrası en önemli canlılığın yaşandığı Kayseri cam balkon , kayseri oto kiralama , kayserispor futbol takımının yeni sezona başlaması olarak dikkat çekiyor. Şimdi bu sektör ve sosyal alanlar hakkında yapılan arama motoru kaynaklı incelemeleri paylaşalım.

Kayseri Cam Balkon

Cam balkon kayseri denince akla ilk gelen firmalardan olan Cebeci Cam Balkon firması google’da konumu itibariyle de internet üzerinden edindiği müşterileri ile öne çıkan şirketler arasında. Kayseri cam balkon şirket üretim ve montaj hattını kendi bünyesinde barındırırken ramazan ve kurban bayramları öncesi satışlarını artırdıklarından bahsetmekteler.

Kayseri Oto Kiralama

Kayseri rent a car sektörü yıllık 100.000 arama hacmine sahip bir hizmet sektörü ve gün geçtikçe rakamlar büyümekte. Yine bayram dönemlerinde sıkça artan taleplere cevap vermek için yerel ve ulusal firmalar Kayseri’de hizmet verirken kendi araçları ve yerel bir şirket olarak ön plana çıkan Saytur Oto Kiralama firması kayseri oto kiralama denince akla gelen ilk isimlerden olma özelliği taşımakta.

Kayserispor

Kayseri’de spor denince akla ilk gelen takım kuşkusuz Erciyesspor , Kayserispor ve Kaskispor olmakta; şehrin tamamını aynı çatı altında toplamayı hedefleyen Kayserisporfan ailesi yeni sezon öncesi en dinamik günlerini yaşamakta.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir