05 Haz 2014
Haziran 5, 2014

Manifesto İletişim

0 Yorum

Manifesto 1

Dünyanın en büyük iletişim ağlarından biri sayılan Worldcom’a üye olmayı başaran ilk ve tek Türk iletişim şirketi olmasıyla ülkemize büyük bir başarıyı hediye eden Manifesto İletişim zorlu engellerin kolayca geçildiği yolunda istikrarlı yürüşünü sürdürüyor. Abu Dabi, Dubai, Ras Al Khaimah, Erbil, Moskova ve Kahire’de ofisi bulunan ve bu özelliği ile dünyaya açılmayı başaran ilk Türk iletişim şirketi olma unvanını kimselere kaptırmayan Manifesto İletişim, attığı adımlarla rakip şirketlere öncü ve yol gösterici olmayı sürdürüyor. PR , organizasyon ve prodüksiyon hizmetleri ile bir şirketin ihtiyaç duyduğu her anda yanında olmayı başaran Manifesto İletişim, uzman ve dinamik kadrosu ile başarıyı sıradan gösteriyor.

Prodüksiyon birimiyle başarının sınırlarını zorlayan Manifesto, şirketler için kısa animasyon, mimari proje, maskot tasarımı, süreli yayın, fuar stand tasarımı, digiboard, marka ismi yaratma, logo ve amblem yaratma, konsept danışmanlığı gibi sayısız prodüksiyon hizmeti yapıyor. Türkiye ve dünyada adını başarının yanında duyurmayı başarmış CarrefourSa, Suzuki, Kaynak Holding, Dost İnşaat, Servus, Altınbaş, Kurumsal İletişim, Altınbaş, Asmaçatı, DoubleTree, HNA, Kazancılar, Çekok, IMMIB, Marketing Türkiye, Corporate Events, İsgid, Sabancı Holding, Bölgesel Çevre Merkezi, Mikader ve Tahsincioğlu Gayrimenkul gibi şirketlerle çalışmayı başaran Manifesto İletişim güven duygusu ile başladığı her işi daha fazla güven kazanarak sonlandırıyor.

Prodüksiyon birimine ek olarak organizasyon ve PR hizmetleri ile de adından söz ettirmeyi başaran Manifesto İletişim Dati Holding, Günaydın, Dekar, Hedef Filo, Bank Pozitif, DoubleTree, Hakan Köse, Bulver, Ege Yapı, KMD, Metsan, Polisan gibi şirketlerle çalışmalarını sürdürüyor. Ozan Özkan ismiyle ilk adımını attığı iş dünyasının en iyi iletişim şirketi haline gelen Manifesto İletişim, kısa sürede başardıkları ile başarısının sırrını sorgulatmayı sürdürüyor. Sorgulamakla uğraşmayıp kazanmayı arzulayanlar ise Manifesto çatısı altında buluşmalarını sürdürüyor.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir