04 Haz 2014
Haziran 4, 2014

Marmariste Tatil Rehberi

0 Yorum

Marmariste Tatil Rehberi 1

Ege’de tatilin en popüler noktalarından birisi olan Marmaris, her geçen yıl aldığı turist sayısını arttırmaktadır. Marmaris’in her tarafından denize girilebiliyor olması ve koylarının müthiş güzel denizi burayı farklı kılmaktadır. Marinalar, plajlar ve koylar denizin güzelliğine güzellik katmaktadır. Ayrıca Marmaris’in tarihsel dokusunun bozulmaması burayı daha doğal kılarken, tatilinizi yaparken tarihsel turlar da yapmanızı sağlıyor. Ege turizminde gün geçtikçe değerini arttıran Marmaris’e özellikle yabancı turistler akın etmektedir.

Marmaris’e tatil amacıyla gidenler kesinlikle Marmaris Kalesi’ni, Marmaris Müzesini, Physkos Amos Sarıana Turbesini, Erine, Taşhan ve Kemerli Köprüsünü, Loryma Bybassios’u kesinlikle görmelidir. Görülmesi gereken yerler tabi ki bu kadar sınırlı değildir. Marmaris Marti Resort Hotel, kalınabilmesi için önerilen otellerden birisidir. Tatiliniz için ayırdığınız sürede büyük ihtimal Marmaris’i gezmeye yetiremeyeceksiniz. Ancak yine de her açıdan sizin için tatmin edici bir tatil olacaktır. Marmaris’te yatçılık oldukça meşhurdur. Çok sayıda marina bulunur. Görülmesi gereken yerlerden biri olan Marinalar, Marmaris’i oldukça farklılaştırır. Marmaris’in gece hayatı da oldukça hareketlidir. Özellikle gece Marmaris’e gelenler daha da aktif olurlar. Marmaris barlar sokağı eğlencenin en yüksek yaşandığı bölgedir. Gece kulüpleri, publar ve eğlence mekanları sabaha kadar eğlendirmeye devam eder. Marmaris’te yapılması gereken en önemli şeylerden birisi de yat turudur. Marmaris’teki koylar bu yat turu sırasında gezilir ve hepsinde zaman geçirme imkanınız olur.

Marmaris’e gittiğiniz zaman kesinlikle Marmaris’in bölgelerinde yer alan otellerinde konaklamanızı öneriyoruz. Marmaris otelleri oldukça kalitelidir ve hizmetlerinize karşılık verir. Seçeceğiniz otelin yüksek puanlı olmasına ve olumlu yorumlar almasına dikkat edin. Böylece Marmaris’te geçireceğiniz harika zamanlara bir de otelde geçireceğiniz harika zamanları ekleyerek mükemmel bir tatil yaşamış olabilirsiniz. Marmaris otelleri 5 yıldızlı arattığınız zaman tüm oteller arasında bir sıralama yaparak en iyisini seçebilirsiniz. Bu otellerin merkeze olan uzaklığını, kendi plajının olup olmadığını, her şey dahil hizmet verip vermediğini incelemelisiniz. Bu tarz detaylar oldukça önemlidir. Marmaris’in her bölgesini görmek istiyorsanız merkeze yakın bir yerden oda tutmanız gerek. Ancak bir bölgesinde tatil yapmak istiyorsanız o bölgenin en iyi oteli sizin için en güzel hizmet vereni olacaktır. Marmaris otelleri arasında seçim yaparken hiç zorlanmazsınız. Zaten çoğu iyi hizmet verdiği için, herhangi bir sorunla karşılaşma olanağınız azdır.

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir