07 Haz 2014
Haziran 7, 2014

Silah Oyunları Oyna

0 Yorum

Silah Oyunları Oyna 1

Merhaba arkadaşlar sizlere buna benzer daha önce çalışmalardan bahsetmemizden dolayı ilk defa bu tür paylaşım yaptığımızı söylemek isterim. Online Silah Oyunları bölümünde gün geçtikçe büyümemizden dolayı oldukça ilgi çekmeyi de başarıyoruz. Bu yüzden yoğun çalışarak en gözde olanları sizlere aktarıyoruz. Yine bunlardan birisi olan Online Counter Strike oyunu hakkında bilgilendirmek maksadıyla bu tanıtımı yayınlamış bulunuyoruz.

Çocuklar bildiğinizi gibi oyun tutkunudur ve onlar eğlenmeyi gerçekten hak etmektedirler. Eğlencenin çok farklı yöntemleri olmasıyla birlikte daha da güzel hale nasıl getirebiliriz maksadıyla silahlioyun.net sitesini oluşturmuş bulunuyoruz. Burada en güzel ve gözde olanları sizlere aktarmamızdan dolayı sıkılmadan üzerinizde bulunan streslerden kurtulmanızı sağlayacağız. Gerçek Counter ile birebir olmasıyla aradığınız tüm potansiyeli vereceğinden emin olabilirsiniz. Dolu dolu enerjisiyle birlikte aradığınız kriterleri yansıtacaktır. Başlarken kesinlikle önceden bilgisayarınızda Unity Player programı bulunması gerekiyor. Aksi takdirde bu çatışma içerisinde yerinizi alamazsınız. Aynı zamanda yüklenme boyutu da bilgisayarınızın ve internetinizin belirli hızlarına göre değişiklik göstermektedir. Bütün bunları tamamlamışsanız artık savaşa hazırsınız demektir. Savaşta kullandığınız silahları paranızla satın alacak olmanızdan dolayı düşmanlarınızı öldürebilmek için doğru hamle yapmak zorundasınız. Onları yok etmek oldukça zorlu olurken bunu en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Düşmanlarınıza karşı mücadele ederken en çok göze batan hususlardan birisi de sizin keskin nişancılığınız olacaktır. Silahınızın kontrollerini sağlamak tamamen size ait olurken bunu en iyi ve kolay şekilde Mouse üzerinden yapacaksınız.

Zaten Silah Oyunları genelinde kontroller bu şekilde sağlanmaktadır. Söylediklerimi eksiksiz şekilde yaparsanız emin olun hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. Onlara karşı nişan alarak ateş ederken genel anlamda kafalarından vurmaya özen göstermek zorundasınız. Karşınıza aniden çıkacak olmalarından dolayı her zaman eliniz tetikte düşmanı bekler vaziyette olmalısınız. Çünkü karşınıza an itibariyle nereden çıkacakları belli olmayacağından dolayı bunu her zaman yapmaya gayret göstermeniz gerekiyor. Takım olarak savaşacak olmanızdan dolayı arkadaşlarınızı desteksiz bırakmamanız ve onları her daim korumaya da özen göstermeniz gerekiyor. Bu söylediklerimi başarılı şekilde gerçekleştirebilirseniz başarılı olmanız çok daha üst düzeylerde olacaktır.

Silah Oyunu oyna sitesinin paylaşımlarından yararlanmak istiyorsanız kesinlikle bizlere katılarak savaşta yerinizi almanızı öneririm. En güzel aktarımları sizin için gerçekleştirdiğimizden savaş adına aradığınız her şeyi bulacağınızdan eminim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir