Comic Manga – Ücretsiz WordPress Teması

Comic Manga - Ücretsiz WordPress Teması 7

 

WordPress tema yapımcısı WpDance tarafından ücretsiz olarak sunulan Comic Manga teması, kişisel payaşım siteleri , miniblog haber siteleri , kurumsal şirketinize ait blog siteleri için kullanılabilir. Site yapısının içerikleri ön plana çıkardığını rahatça söyleyebileceğimiz temada bizler bu özel alışveriş sitesine bile gider diye düşünmedik değil. Örnek wordpress test sayfasının resimlerine aşağıdan bakabilirsiniz.

[sc:468adsense]

Comic Manga isimli tema, “premium wordpress tema” yapımcısı ve bu alanda tecrübeli firmalardan olan WpDance tarafından “footer link” karşılığında ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Bu bilgi notunun ardından tema özelliklerinden bahsedebiliriz.

WordPress Tema test sitemizde demosunu kurduğumuz temanın özellikleri basit ve kusursuz tasarımının bizi etkilediğini söyleyerek başlayalım. Ayrıca woocommerce kurulu (online ücretsiz alışveriş eklentisi) sitemizde alışveriş sayfalarında da oldukça başarılı sonuçlar vererek bizi şaşırttı. Kendine ait yönetim paneli bulunan temada google adsense reklam kodlarını çok basit olarak yerleştirebilir , ana sayfa tasarımınızı temadan yönetebilir (hangi alanda – hangi kategori yazıları bulunsun istiyorsanız ayarlayabiliyorsunuz) , sosyal medya hesaplarınızı girebilir , Yazı sayfasında bulunan etiket , benzer yazılar , yazar bilgileri , sosyal paylaşım gibi bölümleri aktif ya da pasif edebilirsiniz.

WordPress Tema Kurulumu

  • Tema dosyanızı wp-content/themes klasörüne atarak , wp-admin yönetim panelinden etkinleştiriniz. (Temanız kullanıma hazır)
  • Tema kullanımı : ComicPanel isimli buton WP-Admin yönetim panelinde menüye otomatik eklenecektir. Buraya gelerek gerekli ayarları yapınız. (Ana sayfa kategorileri , reklam ayaları, yazı içinde etiket bölümü aktif/deaktif) v.b.

Tema Yapımcısına ait Açıklama – Google translate 

Etkileyici renk, berraklık düzen ve düzgün en talepkar müşterileri memnun edecek. Biz tasarım ve Çizgi & Manga WordPress Tema işlevi son derece mükemmel olduğuna inanıyoruz. Kolayca fikirler olarak galerileri veya haber sayfaları gösterebilirsiniz.

Bizim Comic & Manga WordPress Tema komik bir konudur ana fikrini kullanır, böylece kırmızı çarpıcı bir tasarıma ve etkileyici yapar beyaz zemin üzerinde aksan olarak kullanılır. Wordpress Tema düzeni bilgi blokları ve fotoğraflar çok temiz ve zeki düzenlenmiş, ayrıca kayda değer bir noktadır.Wordpress şablonu ana sayfa 2 sütunlu bir yapı kullanır, böylece birçok etkileri, haber kaydırıcı ile sonrası sürgünün de dahil olmak üzere daha fazla bilgi blokları eklemek için seçebilirsiniz, ve bloklar Seçme Haberler gibi, konu, kategori listesi, son mesaj, Video Widget, Son fotoğraflar, Lastest twitters … web sitesi için yapılandırma çok yararlı ve dostu olduğunu, siz talimat gibi sadece basit adımları yapmak kodunu düzenlemek gerekmez.Ayrıca isteğe bağlı olarak görüntülenen mesajların sayısını, özel görüntüler, logo, simgeler … ve daha seçebilirsiniz.

Özellikle Seçme Haberleri fraksiyonlar sayfa sayfa en aza indirmeye yardımcı olabilir, ancak web hala konuların zenginliğini gösterir. En son bilgiler veya mesajlar, popüler mesajlar, yorumlar sekmelerde listelenen web alanı kaydetmek yardımcı olmalı ve okuyucuların galerisini ziyaret ilgilenen hissedeceksiniz. Yani şu anda, işlevi ve açılımları detayını görmek ve onları yakalayın.

Comic Manga - Ücretsiz WordPress Teması 1

Life-time Güncelleme

Biz WordPress ‘son sürümü ile uyumlu hale getirmek için temalar için tarih sürümü son up sağlamak. Bir üyesi olarak, tema yaşam süresi güncelleme almak hakkına sahip. Web sitenizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için yeni güncelleme farkında bizden duyuru kontrol etmeniz gerekir.

Comic Manga - Ücretsiz WordPress Teması 2

SEO ve Geçerli Kodu

Biz etkili herhangi bir promosyon olmadan ziyaretçilerinizin artırmak için SEO (arama motoru optimizasyonu) entegre.Optimize kodu web siteniz için hız ve güvenliğini sağlamak için her tema entegre edilmiştir. Ayrıca SEO etkinliğini artırır ve web sitenizin arama yaparken puan daha yüksek hale yapar.

Comic Manga - Ücretsiz WordPress Teması 3

Tarayıcı Uyumluluğu

Her tema en popüler web tarayıcısı ile uyumlu olacak şekilde dizayn edilecektir. Herkes onu ziyaret için yüksek hızda erişim ve büyük performans sağlar.

Comic Manga - Ücretsiz WordPress Teması 6

Özel Destek Ekibi

Destek ekibimiz her zaman sorunları wpdance teması ile ilgili size yardımcı olmak için istekli. Kurulum ve diğerleri faaliyetleri destek tam bir öğretici ve kullanım kılavuzunu sağlayacaktır. Siz sadece takip etmek gerekir ve WordPress arayüzü istenen olacak

Comic Manga - Ücretsiz WordPress Teması 2

Basit Kontrol Paneli

Basit kontrol paneli sayesinde, web sitesi yönetimi tüm yönetici için çok daha kolaydır. Bir kullanıcı dostu şimdi daha iyi kontrol WordPress. Web sitesinin kullanımını elde etmek için bir uzman olmaya gerek yok. Herkes bunu yapabilir ve herkes bir e-ticaret web sitesi çalıştırabilirsiniz.

Comic Manga - Ücretsiz WordPress Teması 6Memnun% 99.9 Müşteriler

Hemen hemen tüm müşteriler bize gelip prim şablonunda, ama aynı zamanda müşteri hizmetleri değil sadece tatmin edecek. Eğer satın aldığınız ürünleri ile tatmin olmadığı zaman, istediğiniz gibi bunu geliştirmek için bize söyleyebilir. Tüm ihtiyacınız ne gerek bize söylüyor ve biz bu gerçeğe yapacak

Comic Manga - Ücretsiz WordPress Teması 1WPDance Tema Seçenekleri

Wpdance Temalar tüm web sitesi performansının yanı sıra denetim etkinliğini artırmak için optimize edilmiştir. Sadece tıklama ve herhangi kodları dokunmak için hiçbir ihtiyacı tema özelliklerini yapılandırmak veya özel süper kolaydır. , Özellikleri yönetme düzeni veya renkleri ayarlayarak, ve diğerleri seçenekleri artık çok daha kolay.

Comic Manga - Ücretsiz WordPress Teması 2WPDance SHORTCODE

Biz tasarımı ve yönetme parlak bir fikir için gerçekten yararlı bir araç oluşturduk. Sen sadece bizim kısa kodları kullanmak gerekir, bunun gerçekleşmesi için karmaşık kodları yazmak gerekmez. Bu web geliştirme teknikleri hakkında sadece basit bilgi, onun işlevselliğini ve web sitesinin içeriğini geliştirmek için gerek önceden ders güzel düzeni oluşturabilirsiniz.

Comic Manga - Ücretsiz WordPress Teması 3

WPDance Widget

Widget web siteniz için yepyeni bir görünüm getirmek. Mevcut ve satın alacak ne tema bağlı 10 üzerinde widget vardır, dahili widget onunla gidecek. Birçok kaynaklarının entegrasyonu gibi twitter, flickr gibi ya, dünyaya bağlanmak için bu dostça ve kolay hale getirir. Bizim özelleştirilebilir widget ile, web sitenizin kesinlikle çekici olur.

 

Bir Yorum | Comic Manga – Ücretsiz WordPress Teması
  1. Merhabalar..
    …/abstract.php on line 236
    hatası veriyor, bende mi sıkıntı acaba


[yukarı]

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir