Ücretsiz Kurumsal Tema – WColor

Ücretsiz WordPress Kurumsal Tema - WColor 1

 

W Color Kurumsal WordPress Teması “Themesresponsive” sitesi tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır. Tema özelliklerini test ettiğimizde kolay kurulumu (tek tıkla kurulum gerçekleşti) , kolay kullanımı (ana sayfadaki slider bölümü tek sayfadan direkt müdahale edilebiliyor) ve kurumsal görsel tasarım zenginliği ile ön plana çıkmaktadır.

 12 Farklı Renk Şablonu

W Color teması 12 farklı renk seçeneğine sahiptir. Mavi, Yeşil , Turuncu ve diğer renk seçeneklerinin tamamı sitenizde profesyonel görünümüne uygun olarak dizayn edilmiştir. Bu çok renkli kullanım özelliği wordpress tema sının bir çok projede kullanılmasını sağlayabilmektedir.

W Color WordPress Tema Kurulumu

İndirdiğiniz wordpress tema dosyasını wp-content/themes klasörüne atını ve yönetim panelinden etkinleştiriniz. Web siteniz ve ana sayfada bulunan slide bölümü anında aktif olacaktır.

Tema Kullanımı

  • Temayı etkinleştirdiğiniz logo , tasarım , renk seçenekleri , google analytics kodu ve diğer ayarlarını Theme Options sayfasından yapabilirsiniz. (Buton Otomatik olarak yönetim paneli “Görünüm” menüsünün içinde yer alacaktır.)
  • Ana sayfa tasarım ayarları için yine Görünüm menüsünde yer alan Theme Options / Homepage sayfasını ziyaret ederek düzenlemenizi çok basit bir şekilde yapabileceksiniz.

FARKLI RENK SEÇENEĞİ ÖRNEK RESMİ ;

Ücretsiz WordPress Kurumsal Tema - WColor 1

3 Yorum | Ücretsiz Kurumsal Tema – WColor
  1. gaziantep evden eve 2 Nisan 2016 saat 16:07 Cevapla

    temalar için teşekkürler

  2. Teşekkürler.

  3. Tema wordpresse yüklendiği zaman hata veriyor. sayfa açılmıyor ne site nede yönetim paneli skntı nerde acaba ?


[yukarı]

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir