Ücretsiz WordPress Kurumsal Tema

Ücretsiz WordPress Kurumsal Tema - Top Best 1

 

Merhaba ,  daha önce öklit temasını yayınladığımız tema yapımcısı ThemeSmart şirketine ait bir başka ücretsiz tema olan “top best” ile karşınızdayız. WordPress test sitemize kurup incelediğimiz temada gözümüne çarpan ilk özellik sade ve göz yormayan tasarımıdır.Sayfalar arasında gezinirken ve ana sayfayı incelerken keyif aldığımızı söylemeliyiz.

[sc:468adsense]

Temanın özelliklerine değinecek olursak kurumsal wp tema arayanlar için bir çok ekstra fonksiyona sahip olduğuyla başlayabiliriz. Temada kendi sayfalarına özel 2-3-4 columb özelliği bulunmaktadır. Fiyat listesi (pricing table) , google map , hazır butonlar , hazır iconlar , 4 farklı portfolyo sayfası , sosyal medya linkleri ve özel iletişim sayfasına sahip bu temayı ücretsiz olarak sahip olduğumuz düşünüldüğünde themeforest’ta satışı yapılan “vasat” temalara para ödeyenlere hep birlikte üzülebiliriz. (Themeforest sitesinde bulunan bir çok profesyonel tema ücretinin çok çok altına da satılabilmektedir, örnek kısmi bir grup için yapılmıştır)

Temayı kurduğunuzda kendine ait yönetim paneli ile ana sayfanıza müdahale edebilir , sosyal medya hesaplarınızı düzenleyebilirsiniz. Tema yönetim panelini çok başarılı bulduğumuzu da ayrıca belirtelim.

Tema Kurulumu

  1. İndirdiğiniz klasörde 3 farklı dosya bulunmaktadır,  Tema , Eklentisi ve Kurulum Anlatımı (pdf) dosyalarıdır. Tema dosyasını = wp-content/themes klasörüne , eklenti dosyasını = wp-content/plugins klasörüne atınız ve wordpress yönetim panelinden ikisini de etkinleştiriniz.
  2. Eklenti ve temayı etkinleştirdikten sonra yeni bir sayfa oluşturunuz ve template şablonunu homepage seçiniz. WordPress Ayarlar/Okuma bölümüne gelerek; sabit sayfa seçeneğini aktif ederek oluşturduğunuz “ana sayfayı” seçiniz.
  3. Eklenti ana sayfası içerikleri ve sosyal medya hesapları gibi bölümleri Görünüm/Theme Options kısmına gelerek zorlanmadan düzenleyebilirsiniz.

Son olarak tema yapımcısının açıklamalarını google translate ile çevirerek sizlere veda ediyoruz ;

TopBest – WordPress Tema

TopBest Tema kutu wordpress tema üzerinden sadece bir normal değil, bu fonksiyonları ve özellikleri bir sürü tüm kısa kod iyi wpexplorer tarafından oluşturulan bir eklentisi SHORTCODE ton vardır, hem 5 birden anasayfa düzenleri destekler ve var tabii bir tema bu tema vafpress çerçevesi tarafından sağlanan SmartPanel Tema Seçenekleri ile donatıldı tema seçenekleri bir çift olmadan tamamlanmış değil.

Kenara bu awsome özelliklerinden tema aynı zamanda 4 farklı düzenleri ile ortak basit bir portföy galerisi destekler. ve bir tema blog yazılarını olmadan bir tema değil, bu tema sidebars ile donatılmış blog yazılarını görüntülemek için bir sayfa şablonu kullanır sağ ve sol alt footer’larındaki.

Bir sürgünün olmayan bir web sitesi bu tema basit bir kaydırıcı galerisi destekler yüzden ziyaretçiler ile iletişim kurmak için bir milyon fırsat eksik.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir