WordPress Portal, Magazin Teması

Wordpress Portal, Magazin Teması | Pressimo 1

 

Wordpress blog magazin, özel haber, portal ya da teknoloji sitesi projeleriniz için ideal bir ücretsiz tema tanıtacağız sizlere. Benzer ücretsiz temalar sunan MagPress tarafından yayınlanan  temanın kendine ait yöneti paneli, sosyal medya hesapları, reklam alanları, logo düzenleme , manşet alanı gibi fonksiyonları mevcuttur.

Örneğin seo konusunda kendinize özgü makaleler yayınlamak isterseniz, google adsense reklamları için kuvvetli alanları bulunan Pressimo temasını webmasterlara sunabilir, görüntü kalitesiyle kalitenizi kanıtlayabilirsiniz.

Pressimo Wp Teması Kurulum ve Kullanımı

  • Tema dosyasını wp-content/themes klasörüne atınız ve etkinleştiriniz. (Temanız hazır)
  • Yönetim panelinde Görünüm/Theme Options kısmına gelerek logo , sosyal medya hesapları , manşet bölümü (“enable” seçeneği ile aktif ediniz) ve diğer ayarlara müdahale edebilirsiniz.

Yayıncıya Ait Tema Açıklaması (Translate Kullanıldı)

PRESSIMO MagPress tarafından bir ızgara haber dergisi WordPress Tema olduğunu. Bu renk ve altbilgi renk bağlantılar, navigasyon için dahili sınırsız renk seçenekleri ile gelen tam özellikli WordPress Tema olduğunu. Ayrıca uzatılmış Google web yazı tipleri sizin siteniz için 500 + Google web yazı koleksiyonundan seçim yapabilirsiniz böylece seçenekler.

Sitenize para kazandırmak için gerekiyorsa, PRESSIMO gibi 728 × 90 veya 468 × 60 afiş afiş üst başlığında, 300 × 250 veya 336 kenar çubuğu ve tek yazı × 280 orta ve büyük dikdörtgen afiş gibi yerleşik reklam yerleştirme seçenekleri ile birlikte geliyor. PRESSIMO ile de geliyor, çünkü herhangi bir sosyal eklenti yüklemeye gerek yerleşik, facebook, twitter, Pinit ve 100 + sosyal payı gibi sosyal paylaşım araçları.

Çok Masaüstü, Tablet, küçük telefon, i-Pad, iPhone ve Android telefonları gibi cihazlar ile uyumlu bir duyarlı cep dostu bir tasarıma sahip. Farklı düzen seçeneği görmek için tarayıcıları yeniden boyutlandırma deneyin.

Tam Özellikleri
– Tema seçenekleri Logo ve sevdiğim simgesi yüklenenler
– Sosyal paylaşım düğmeleri Dahili
– 600 + Google Web Fontları seçim
– Navigasyon, bağlantıları ve altbilgi için Sınırsız Renk Seçenekleri
– Öne Slider * Kapatmak veya olabilir
– Kenar çubuğunuzda 6 Banner reklamlar yerleştirme
– Google ya da kenar çubuğu, sonrası döngü ve tek yazılan herhangi bir embed kodu advertisment
– WordPress Dahili vuruşu Görüntüler.
– Yerelleştirme Ready (dil klasörünün içindeki mo ve po dosyası)

Wordpress Portal, Magazin Teması | Pressimo 1

Hala daha uygun wp tema arıyorum? Ödeme fazla Ücretsiz Duyarlı WordPress Şablonları MagPress itibaren

WordPress Temalar Siyah , CSS3 , Özel Üstbilgi , Özel Menü , Editör Stil , Öne Çıkan , Sabit Genişlik , Tam Genişlik Şablon , HTML5 , Multisite , Duyarlı , Sağ Kenar Çubuğu , Tema Seçenekleri , Dişli Yorumlar , Üç Kolonlar , iki sütun , Beyaz
PRESSIMO MagPress tarafından bir ızgara haber dergisi WordPress Tema olduğunu. Bu renk ve altbilgi renk bağlantılar, navigasyon için dahili sınırsız renk seçenekleri ile gelen tam özellikli WordPress Tema olduğunu. 500 + Google web’in koleksiyonundan seçim yapabilirsiniz böylece Ayrıca Google web yazı tipleri seçenekleri ile genişletilmiş …
PRESSIMO MagPress bir ızgara haber dergisi WordPress Tema olduğunu. Bu renk ve altbilgi renk bağlantılar, navigasyon için dahili sınırsız renk seçenekleri ile gelen tam özellikli WordPress Tema olduğunu. Eğer toplama seçebilirsiniz böylece Ayrıca Google web yazı seçenekleri ile genişletilmiş Siteniz için 500 +, Google web fontları. Sitenize para kazandırmak için gerekiyorsa, PRESSIMO gibi üst başlık, 300×250 ya da 336×280 orta ve kenar çubuğu ve tek yazı büyük dikdörtgen banner 728×90 veya 468×60 afiş afiş gibi yerleşik reklam yerleştirme seçenekleri ile birlikte geliyor. PRESSIMO ile de geliyor, çünkü herhangi bir sosyal eklenti yüklemeye gerek yerleşik, facebook, twitter, Pinit ve 100 + sosyal payı gibi sosyal paylaşım araçları. cep dostu bir tepki ile Desktop , Tablet , küçük bir telefona , i gibi cihazlar ile uyumlu tasarımı -Pad , iPhone , ve de Android Telefonlar . Farklı düzen seçeneği görmek için tarayıcıları yeniden boyutlandırma deneyin.

Tam Özellikleri – Logo ve tema seçenekleri sevdiğim simgesi yüklenenler
– 600 + Google Web Fonts –
sosyal paylaşım düğmeleri Dahili
seçim – navigasyon, bağlantıları ve altbilgi
için Sınırsız Renk Seçimleri – Slider * kapatın veya
üzerinde olabilir Featured – sidebar
6 Banner reklamlar yerleştirme – Google ya da herhangi bir embed kodu advertisment Kenar çubuğu, post döngü ve tek direkli
– WordPress Built-in kafa vuruşu Görüntüleri
-. Yerelleştirme Ready (dil klasörünün içindeki mo ve po dosyası) Hala arıyor daha uygun teması? Ödeme daha

Sürüm 1.1
– Update twitter widget API v1.1 kullanımı

Sürüm 1.0
– İlk yayınlandı v1.0.

Bir Yorum | WordPress Portal, Magazin Teması
  1. Gerçekten Tasarıma Bayıldım blog tarzı portal 🙂


[yukarı]

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir