WordPress Şarkı Sözü Teması

Wordpress Şarkı Sözü Teması - Celesta 1

 

WordPress siteleriniz için şarkı sözü teması , mp3 sitesi , soundcloud dosyalarını yayınlayacağınız online mp3 dinleme sitesi yapacaksanız Web2Feel’in ücretsiz olarak sunduğu Celesta teması size yardımcı olacaktır.

Özellikle alternatifim sitesinin ingilizce şarkıları türkçeye çevirerek kazandığı tekil ziyaretçi sayısını göz önüne alırsak; “Rihanna – Umbrella Çeviri” kelimesini google da arattığımızda karşımıza çıkan siteleri ve benzer binlerce şarkı çeviri kelimesinin hacmini düşündüğümüzde güzel projelik bir tema olduğunu söylememiz yanlış olmaz.

[sc:468adsense ]

WordPress şarkı sözü temasını aktif ettiğimizde bize özel lyric “yazı ekleme” sayfası gelmektedir. Bu bölümde şarkı sözü – şarkıcı – albüm gibi bölümleri doldurarak kullanıcılarımızın filtreleme yapmasına olanak sağlamaktayız. Ayrıca temanın kendine özgü yönetim paneli sayesinde sosyal medya hesaplarınızı girebilir , reklam alanlarını düzenleyebilirsiniz.

WordPress Şarkı Sözü Teması Kurulumu

  • Tema dosyasını wp-content/themes klasörüne atarak wp yönetim panelinden etkileştiriniz.
  • Yeni Sayfa oluşturunuz ve şablon olarak “homepage” seçeneğini seçiniz.
  • Wp yönetim panelinde Ayarlar/Okuma bölümüne geliniz ve sabit sayfa seçeneği ile biraz önce oluşturduğumuz “homepage” sayfasını seçiniz. Temanız kullanıma hazır, keyfini çıkarın.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir