WP Tam Ekran Tema – Lensa Theme

WP Tam Ekran Tema - Lensa Theme 2

WordPress fotoğrafçı teması arıyorsanız , wp yazılımı üzerinden facebook , instagram , flicr , picasa ve pinterest ile direkt iletişim kuran eklentiye sahip , woocommerce ile online satış yapmanıza uyumlu Lensa Theme aradığınız tema olmaya çok yakın bir aday. Kendine ait yönetim paneli olan , ana sayfasında son fotoğraflarınızdan seçeceğiniz slayt galeri özelliği barındıran bu fonksiyonel ve ücretsiz profesyonel temanın yapımcısı ColorLabsProject ‘tir.

[sc:468adsense]

Başlıca Tema Özellikleri | WordPressTema.com & Google Translate

[showbiz lensa]

Başka Hansi Sitelerde Kullanabilirim ?

Temayı wordpress temaları ekibi olarak bizzat test ettik ve kolay kurulumu , profesyonel görüntüsü ile wordpress kafe sitelerinde , wordpress kurumsal şirket sitesi , wordpress inşaat teması gibi bir çok kategoride kullanabileceğimizi gördük. Webmaster ya da web designer iseniz kurumsal müşterilerinizin gözüne hoş gelecek bu temayı neredeyse tüm sektörlerde senkronize edebilirsiniz. WordPress kullanıcısı ve bir işletme sahibi , düğün fotoğrafçısı , fotoğrafçılığa gönül vermiş biri iseniz temanın mevcut versiyonunu çok basit bir şekilde kurulum yapabilir , sosyal medya desteği ile de rakip sitelerin hep bir adım önünde olursunuz.

Temaya tarafımızdan tr_TR.po (türkçe dil dosyası) eklenmiştir. %60 oranında düzenlenen bu dil dosyasını siz de düzenleyebilirsiniz. (Yönetim paneli ingilizcedir, ön görünüm türkçedir)

WordPress Tema Kurulumu (Lensa Theme)

  • Tema dosyasını wp-content/themes klasörüne atın.
  • Yönetim panelinden temayı etkinleştirin. (Temanız Kullanıma Hazırdır)

Tema Kullanım Ayarları Tavsiyeleri

  • Temayı aktif ettikten sonra ilk olarak web sitenizin genel arka planını belirleyiniz. Görünüm/Arka Plan bölümünden ekleyiniz.
  • Ana sayfada slayt çıkması için , Yönetim panelindeki Photography bölümüne gelerek yeni bir fotoğraf ekleyiniz. (Featured butonunu seçili yapınız) Direkt ana sayfada slaylatınız görüntülenmeye başlayacaktır.
  • Yönetim panelinde bulunan LENSA bölümüne gelerek sosyal medya ayarlarını ve diğer web site ayarlarını güncelleyiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir