Porfesyonel Hizmetlerimiz

Özgün WordPress Tema Yapımı

Özel wordpress tema hizmetimiz ile hazır şablonlara bağlı kalmaksızın projenize özel wordpress sitelerinize sahip olabilirsiniz. Üstelik çok uygun fiyat avantajları ile size özgü sitenize sahip olmak için bizimle iletişime geçiniz.

Sektörel Hazır İçerikli WordPress Temaları

Sektörlere özel olarak tasarladığımız ve demo içeriği ile birlikte kurulum ile teslim ettiğimiz oldukça uygun ve profesyonel hazır tema şablonlarımızı inceleyebilirsiniz. Yeni tema ihtiyaçlarınız için müşteri hizmetlerimizden yardım almayı unutmayın.

Wordpress Hosting Hizmetleri

Türkiye’de ilk ve tek “premium wordpress” hosting hizmeti sunan firmamız sadece müşterilerine kurumsal wordpress hosting satışı yapmaktadır. Sunucularımızda wordpress dışında hiç bir site barındırmadığımız gibi, dışarıya hosting satışımız da yoktur.

Wordpress Teknik Destek

WordPress konusunda A’dan Z’ye tüm talep ve ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretmekteyiz. Tema , eklenti , danışmanlık gibi ana başlıklarda alabileceğiniz gibi küçük detaylarda da wordpress destek hizmeti sunmaktatız. E-ticaret müşterileri için xml entegrasyonu hizmetimiz de bulunmaktadır.

Sosyal Sorumluluk - Ücretsiz Hizmetlerimiz

Ücretsiz WordPress Temalar

Ücretsiz olarak “tek tıkla kurulum” yapabildiğiniz türkçe yönetim panelli wordpress tema indirmek için doğru adrestesiniz. WordPresstema.com yayın hayatına başladığı 2008 yılından beri güncel temaların birinci adresidir.

Ücretsiz WordPress Soru Cevap

Wordpress konusunda aklınıza takılan tüm soruları iletebileceğiniz bir platform olan WT- Soru Cevap sayfamız ile karşılaştığınız sorunlara dair bir data tutulmakta ve verilen cevaplar tüm wordpress kullanıcılarının erişimine sunulmaktadır.

Wordpress Hosting Sponsorluk

Wordpresstema.com üzerinden ücretli hizmet satın alan herkese hosting sponsorluğu sunmanın yanında, belli kategorilerde sosyal sorumluluk kapsamında ücretsiz profesyonel hosting hizmet sağlanmaktadır. Bizimle iletişime geçerek web sitenizin / projenizin bu kapsamda olup olmadığını öğrenebilirsiniz.