Ücretsiz olarak yayınlanan Discovery teması üzerinden geliştirdiğimiz REDFREE teması ile ücretsiz kurumsal internet sitesi hazırlamak isteyen kobiler için özel olarak dizayn edilmiştir. Yeni wordpress kullanıcılarının en çok sıkıntı yaşadığı konu olan kurulum ve demodaki sitenin aynı görüntünün oluşması adına özel kurulum paketi hazırlanmış olup, tek tık ile demodaki adresin aynısını kurabilmenize imkan sağlamaktayız.

Dilerseniz demo adresi inceleyebilir, aşağıdaki 3 adımlı kurulum klavuzu ile, tema dosyası indirmeden, içerikle , eklenti ve diğer detaylarla uğraşmadan çok basit bir şekilde kurumasal temanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Temayı indirip kullanan herkesin wordpresstema.com ücretsiz tema dağıtım politikasını kabul etmiş sayılacağını hatırlatır, iyi günler dileriz.

1 - WP Clone Eklentisini Yükleyin
Yeni kurmuş olduğunuz WordPress sitesinde yönetim panelinde "eklentier" bölümüne gelin ve yeni eklenti arama kısmına "wp clone by academy" yazın.
2 - İçeriği ve Temayı Aktarın
WP Clone By Academy eklentisini yükledikten sonra eklenti yönetim sayfasındaki adrese
http://ucretsiz.wordpresstema.com/red1.zip adresini kopyalayın ve "Restore From Url" butonuna tıklayın .
3 - Değişen Parolanızı Düzeltin
Yeni Kurumsal wordpress siteniz hazır! Önemli bir not: Yönetici şifresi başlangıç için wtadmin - wtparola olarak değişmiş olacaktır. Şifrenizi bu şekilde giriş yaptıktan sonra değiştirmeyi unutmayın.