Woocommerce E-Ticaret Çözümleri
Woocommerce E-Ticaret Çözümleri
ÜCRETSİZ TEKNİK DESTEK
Sadece bir sistem değil, 1 yıl boyunca geçerli profesyonel teknik destek alırsınız.
KOLAY ÜRÜN YÖNETİMİ
Web sitenizdeki tüm ürünleri gelecekte de kolay yönetmeniz adına özel ürün güncelleme sistemi (fiyat v.b güncelleme kolaylığı)
SİZE ÖZEL TASARIM
Sektörünüzün ihtiyaçlarına göre , iş modelinize uygun woocommerce temaları sunmaktayız.
ENTEGRASYON DESTEĞİ
Sanal pos , sms sistemi , kargo v.b özel entegrasyonlar ücretsiz olarak sunulmaktadır. Marketplace entegrasyonları için xml çıktısı ücretsiz verilmektedir.
PROFESYONEL ALTYAPI
E-Ticaret sistemine özel, woocommerce ve wordpress için optimize edilmiş özel alt yapı sunmaktayız.
TECRÜBELİ EKİP
Woocommerce ve e-ticaret sektöründe deneyimli ekibimiz size takıldığınız tüm süreçlerde tecrübesi ile ışık tutacaktır.
TOPLU ÜRÜN YÜKLEME
Ürünlerinizi satmaya hemen başlayın diye toplu olarak ürün yüklemenize "ücretsiz" destek olmaktayız.
ÖZEL YAZILIMLAR
İş modeline özel yazılım ihtiyaçlarınızda taleplerinize göre ek yazılım desteği sunulmaktadır.

Dünyanın en popüler açık kaynak kodlu yazılımı olan wordpress 'in e-ticaret siteleri için hazırlanan mega eklentisi woocommerce ile hazır e-ticaret paketlerinde 3. ve 4. paket olarak sunulan yazılım özelliklerine inanılmaz uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

WordPress in sürekli yenilenen dinamik altyapısı ve esnekliği sayesinde woocommerce ile hazırlanan eticaret siteleriniz sizlere harika fırsatlar sunmaktadır.

Woocommerce altyapısına sahip bir e-ticaret siteniz olması durumunda;

  • Sabit tasarım ve teknolojilere mahkum olmazsınız. Mevcut altyapınız ve ürün kataloğunuz değişmeden farklı bir konsept ve tasarım yenilemesi yapmak istediğinizde çok kısa sürede değişim yapabilirsiniz.
  • Google seo algoritmasını sürekli yenilerken; standart e-ticaret paketleri ile google 'ın hızına ayak uydurmanız oldukça zordur. WordPress 'in seo gücü ve uzmanlığı ile sürdürülebilir e-ticaret markanızı oluşturmanız daha kolaydır.
  • Binlerce yazılım , tema , eklenti çeşitliliği ile taleplerinize çok daha kolay ; bir çoğuna ücretsiz ve bir çoğuna uygun fiyatla sahip olabilirsiniz. Xml entegrasyonlarından , ödeme çözümlerine kadar woocommerce dünyasının yazılım çeşitliliği muazzam durumdadır.
  • Yıllık yenileme ücreti, aidat , hizmet bedeli gibi maliyetler size uzak terimler olacaktır.
  • Hazır e-ticaret paketlerinde muhatabınız ve talepleriniz tek bir firma tekelinde olacağından, zorunlu olarak satın aldığınız firmanın size hizmer vermesine mecbur kalabilirsiniz. Woocommerce ve wordpress'in Türkiye ve global pazarda geliştiricilerini bulmak çok kolay ve pratikdir.