WordPress Lazy Load Eklentisi

Lazy load sistemi, sayfa yükleme hızınızı artırmak için en basit ve etkili yöntemlerden biridir. Lazy load ile görsel içerikleriniz (fotoğraf , video v.b) , frame ve diğer içerikleriniz sayfanız yüklendikten sonra kullanıcı görünümü ile açılmaktadır.

Lazy load için deneyimlerimize göre en iyi uygulayan eklenti ise Wp Rocket (önbellek eklentisi) ile birlikte kullanabileceğiniz WP Rocket Lazy Load eklentisidir.

Eklentinin bir diğer bonusu ise 50 MB ‘a kadar ücretsiz olarak fotoğraf sıkıştırabildiğiniz IMAGIFY ile uyumlu olmasıdır.

Bu içerik “wordpress site hızı artırmak” , “wordpress açılış hızı sorunu” , “wordpress google page speed artırmak” gibi içeriklerle google üzerinden faydalı döküman bulmak isteyen wordpress tema kullanıcılarnı hedeflemektedir.

Herkese %20 İndirim Fırsatı !

WT yeni arayüzüne özel tüm tema ve hizmetlerde %20 indirim uygulanacak kupon kodumuz yayınlanmıştır. wtyeni20 kupon kodu ile müşterilerimize tek kullanımlık olarak indirim uygulamaktayız. Kampanya tek sepet alışverişte, aynı anda birden fazla hizmet satın alınması dahil olmak üzere geçerli olacaktır. 

Temalarımıza göz atmayı unutmayınız !

 

Woocommerce Sms Bildirim Eklentisi

Woocommerce altyapısı kullanan e-ticaret sistemleri için her gün ücretsiz yeni eklentiler yayınlanmakta, profesyonel bir e-ticaret sisteminde olması gereken eklentilerin yanı sıra , bir çok alanda hazır e-ticaret sisteminde olmayan ekstra özellikler kazandırabilmekteseniz.

Sizlere NETGSM'in yayınladığı Woocommerce NetGSM Sms eklentisi tanıtacağız. Bu eklenti ile web siteniz üzerinden sms gönderebilecek, sipariş, müşteri kaydı, , sipariş durumu gibi durumlarda hem site yöneticisine , hem müşteriye otomatik özel smsler gönderebileceksiniz.

NETGSM WordPress Yönetim Paneli Menüsü:

 • Netgsm 'de tanımlı başlık seçme:
  0850 numaranızla  ya da isim / tanımlı başlığınız ile sms gönderim ayarını kontrol edebilirsiniz.
 • Toplu SMS ve Rehber yönetimi: 
  Web sitenizde kayıtlı olan kullanıcılara toplu ya da bir kısmını seçerek sms gönderebilirsiniz.
 • Özel Sms:
  Wordpress panelinizden Herhangi bir numaraya özel sms gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Woocommerce SMS:
  Yeni siparişte admine sms gönderme , Yeni siparişte müşteriye sms gönderme seçeneklerini aktif edebilirsiniz.
 • Ayarlar:
  Rehber ayarlarını kontrol edebilir, Kayıt olduktan sonra müşteriye ya da admine mesaj gönderme ayarlarını kontrol edebilirsiniz.
  Sipariş durumu değiştiğinde müşteriye otomatik sms gitmesini istiyorsanı yine ayarlar kısmından kontrol yapabilirsiniz.

Woocommerce NETGSM eklentisi ilk yayılandığında bir takım hatalar verirken son sürümü ile birlikte tüm ayaların net olarak yapıldığı ve problemsiz çalıştığı test edilmiştir. WordPresstema.com & Wooticaret e-ticaret paketi alan müşterilerimize NETGSM aboneliği ve otomatik sms modülü ayarları konusunda ücretsiz destek olmaktayız; kendi bünyemizdeki sitelerimizde de kullanmaktayız.

Eklentiyi kullanabilmek için NETGSM 'e abone olmanız gerekmektedir. 0850'li hat almak için oluşturduğumuz bilgi sayfasından detaylar aktarılmıştır.