WordPress Tema Kullanım Sözleşmesi

WordPresstema.com adresinden belirlenen ücretleri ile tema satın alabilir, ücretsiz olarak yayınlanan temaları indirerek kurulumu yapabilirsiniz.

Satın aldığınız tüm ücretli temalar adınıza faturalı, listeme türü olarak kdv hariç fiyatları ile yayınlanmaktadır. Tema satın almadan önce tüm soru ve sorunlarınızı destek ekibi ile paylaşmanız memnuniyetiniz açısından önemlidir.

Ücretsiz olarak yayınlanan temalar belirli sponsorlar dahilinde yayınlanabileceği gibi, wordpresstema.com’un daha fazla kitlelere ulaşması adına da tanıtım amaçlı olarak yayınlanmaktadır. WordPress temalarda ücretsiz olarak kullanım sağlayan kişilerin sponsor linkleri kaldırması, sponsor link yok ise tema düzenleyicisi web site linklerini kaldırmaması tavsiye edilir; Temayı kullanılacak web sitenin özel durumları ve linklerin bulunmaması gerekli ise insiyatif kurulum yapan kişiye bırakılmıştır. Tema dosya adreslerinin wordpresstema.com dışındaki adresler ile izinsiz yayınlanması yasak olup, yayınlanması , indirilmesi, kurulum yapılması gibi durumunda bu bilgilendirme metnini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Wordpress Tema Kullanım Sözleşmesi