WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp Destek Numaramız
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim

WT HAKKINDA

WordPressTema.com 2010 yılından beri Türk internet kullanıcılarına wordpress konusunda çeşitli içerikler ve çözümler sunmaktadır veen iyi wordpress temaları sloganıyla hareket etmektedir. 2010 Yılının ilk dönemlerinde Türkiye'deki wordpress kullanıcıları ile global pazar arasında önemli bir bağ kuran web sitemiz sayesinde binlerce web site dünya ile aynı teknolojide ücretsiz wordpress temalarına sahip olmuştur.

WordPress Kurumsal Tema 'dan wordpress e-ticaret temalarına kadar yüzden fazla ücretsiz tema yayınlayan web sitemiz 2012 yılında yoğun talepler üzerine wordpress tema kurulumu , wordpress seo optimizasyonu , wordpress eklenti , özel wordpress yazılımı hizmetlerinde çözümler sunmaya başlamıştır.

2013 Yılından itibaren sektörel olarak talep edilen tasarımlarını "anahtar teslim web sitesi" konseptiyle satışa sunmuş; yüzlerce kobi ve esnafa çok uygun fiyatlarla internette yer alma fırsatı tanımıştır. Bu süreçte Türkiye , Rusya , Kıbrıs , Hollanda , Fransa 'dan tarafımıza ulaşan yerel web tasarım ajanslarına ara hizmetler üretmiş ve günümüzde bayilik sistemi ile %60'a varan  indirimlerle ajanslara hizmet vermeye devam etmeyiz.

2010
Türkiye'de İlk !
WordPresstema.com ücretsiz temalar paylaşarak yayın hayatına başladı.

2012
Destek Hizmetleri Başladı
WordPress kullanıcıları ve özellikle küçük esnaf, kobilerden gelen yoğun talepler üzerine wp destek hizmetleri birimi aktif edilmiştir.

2013
Sektörel Odaklı Çözümler
Belirli sektörlerde uzmanlaşan ; tasarım ve içerik hizmetini kusursuz bir şekilde sunan Google için mükemmel sonuçlar çıkaran projeler üretmeye başladık.

2018
Yeni Konsept Yayında
Yeni konsepti ve marketplace sisteminin aktif olmasıyla birlikte kendi ekibimizin yanında Türk tema yapımcıları için kendi tasarımlarını yayınladığı, wordpress kullanıcıları için hizmet üreten bir platforma dönüştük.

+ Ücretsiz Temalarımızı Kullanan Site
+ Ücretli Temalarımızı Kullanan Site
+ Teslim Edilen Özel WordPress Projesi
WT Çalışan Departmanı

×
Show