Saç Ekimi Teması – Sağlık Sektörü Uyumlu

300.00  +KDV

DEMO İNCELE

Öne Çıkan

Wordpress saç ekimi teması ile sağlık  sektörüne özel saç ekimi ve diğer hizmetlerinizi tanıtabileceğiniz kurumsal ve güvenilir bir web sitesinin yanında sektörün olmazsa olmaz before – after efektine de özel sergilemenizi sağlayacak slide sistemini kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Wordpress sağlık , doktor , eczane , medikal tasarım arayanların ihtiyaçlarına da cevap veren WT-Hair temasını demo adresten inceleyebilirsiniz.

Açıklama

Wordpress saç ekimi teması ile sağlık  sektörüne özel saç ekimi ve diğer hizmetlerinizi tanıtabileceğiniz kurumsal ve güvenilir bir web sitesinin yanında sektörün olmazsa olmaz before – after efektine de özel sergilemenizi sağlayacak slide sistemini kullanmanıza olanak sağlamaktadır. WordPress sağlık , doktor , eczane , medikal tasarım arayanların ihtiyaçlarına da cevap veren WT-Hair temasını demo adresten inceleyebilirsiniz.

Özel slider sistemi ile müşterilerinizin öncesi ve sonrası görünümlerini etkileyici bir biçimde sergilemenize olanak sağlamaktadır. Before after sistemini istediğiniz adette , istediğiniz tüm sayfalarda basit bir şekilde ekleyebilmektesiniz.

Çoklu Dil Desteği

WPML ile Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca gibi 60’dan fazla dilde profesyonel çeviri altyapısına sahip olacaksınız.

Demo adresten Türkçe ve Fransızca sürümlerini inceleyebilirsiniz.

 

wordpress saç ekimi teması özellikleri

Saç Ekimi Teması - Sağlık Sektörü Uyumlu

Elementor canlı düzenleme sistemi ile birlikte web sitenizin tüm içeriğini kolay, pratik ve hızlı olarak düzenleyebileceksiniz. Demo adresteki içeriklerle yüklenecek olan temanızın tüm bilgilerini yönetim panelinden dakikalar içinde düzenleyebilirsiniz.

 

elementor ile kolay düzenleme

WordPress Hastane , Doktor , Eczane , Medikal , Saç ekimi ve diğer tüm sağlık sektörüne uygundır. İçerikler üretmenize yardımcı olacak elementleri ile birlikte , saç ekimi (hair transplant) sektörüne özgü içerikleri hazır olarak kurulmaktadır.

Gelişime açık şablonları ile temayı görünümden daha iyi hale getirmek çok kolaydır.

wordpress sağlık teması şablonları

wordpress hosting

WordPress Saç Ekimi Temasını Satın Alan Tüm Müşterilerimize +100 ₺ ücretlendirme ile 290 ₺ değerindeki özel wordpress hosting hizmeti sağlanmaktadır.

  1. Sınırsız Disk
  2. Sınırsız Trafik
  3. Ücretsiz Güvenlik Sertifikası
  4. Cpanel Web Panel
  5. Lite Speed Web Server
  6. Limitlendirilmemiş Ram Kotası
  7. Özel WordPress Hosting Optimizasyonu
0.0/5
0 yorum
0
0
0
0
0

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk Yorumu Siz Yapın “Saç Ekimi Teması – Sağlık Sektörü Uyumlu”

Vendor Information