Fiyat Ücretsiz !

DEMO İNCELE

ÜCRETSİZ İNDİR
Tema Niteliği
language
Dil: Türkçe
access_time
Tek Tıkla Kurulum
playlist_add_check
Tema ve Eklentiler
spellcheck
Study Level: Intermediate
terrain
Certificate of Completion

WordPressin amiral eklentisi woocommerce ile tamamen ücretsiz olarak kusursuz e-ticaret siteleri hazırlayabilirsiniz. Woocommerce eklentisi wordpress’in en gelişmiş eklenti sistemlerinden biri olmakla birlikte, wordpress blogunuzu kurduktan hemen sonra aktif edebileceğiniz, ücretsiz olarak sunulan son derece gelişmiş bir yazılımdır. Woocommerce e-ticaret eklentisi profesyonel e-ticaret sistemlerinde yer alan tüm fonksiyonları barındırmakla birlikte, tüm dünyadan yüzlerce geliştiricinin ürettiği yazılımlar ile en muazzam e-ticaret sistemlerinde dahil bulamayacağınız bir esneklikte yeteneklere sahiptir.

Bu gelişmiş sistem ve sürekli artan talepler ve memnuniyet neticesinde woocommerce temaları son dönemlerde en çok üretilen , satılan , beğenilen temaların başında gelmektedir.

Ücretsiz olarak hazırladığımız ve Wooticaret ismini verdiğimiz bu tasarımda da basit adımlarla e-ticaret faaliyetlerinizi yürütebilmeniz adına kolay kurulum (tek tıkla tüm içerik) yazılımı eklenmiş, orjinal teması olan e-commerce teması türkçeye çevrilerek kullanımı pratikte mantıksız olan slider bölümü iptal edilerek ücretsiz bir slide eklentisi dahil edilmiştir.

Tema Kurulum Videosunu izleyerek demo linkteki sitenin aynısına sahip olabilir, kurulum ve kullanım ile ilgili tüm taleplerini yorum bölümünden bizlerle iletebilirsiniz.

 

Ücretsiz WooTicaret WordPress E-Ticaret Teması Kurulum Adımları

1- Öncelikle “anatema” klasörünü wordpress yönetim panelinizden yükleyiniz. (ETKİNLEŞTİR demenize gerek yoktur)

2- Anatema yüklendikten sonra turuncu temayı wp yönetim panelinden yükleyiniz ve ETKİNLEŞTİRİNİZ.

3- Turuncu temayı etkinleştirdikten sonra Görünüm / ZORUNLU EKLENTİLER alanına geliniz ve 5 gerekli eklentiyi kurunuz / aktif ediniz.

4- Woocommerce ayarları gelecektir, daha sonra da yapabilirsiniz en alttan atla diyebilirsiniz.

5- WP Yönetim Panlelindeki Master Slider Alanına Geliniz ve indirdiğiniz tema paketinde yer alan “içerikler” klasöründeki “wooslide.json” dosyasını import ediniz.

6- Görünüm / Demo İçeriği Yükle bölümüne geliniz ve “DEMO İÇERİĞİ YÜKLE” butonuna tıklayınız (tüm ayar ve içerikler otomatik yüklenecektir)

7- Ayarlar / Okuma alanına geliniz ve en üstteki sabit sayfa butonuna tıklayarak “ANA SAYFA” isimli sayfayı seçiniz.

8- Görünüm / Menüler alanına geliniz ve tema konumlarını ayarlayınız. (en altta) Üst Menü / Ana Menü / Altbilgi Menüsü

chat_bubble_outlineYorumlar

Ortalama puanı

5
5.00 1 Oy
Ücretsiz !
1 Ratings

Ayrıntılı Değerlendirme

5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
  • Kadir DEMİRAL

    Çok güzel emeğinize sağlık

Değerlendirme Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir