WordPress E-Ticaret Teması – Pırlanta Takı Sitesi

210.00  +KDV

DEMO İNCELE

Öne Çıkan

Wordpress’in muazzam e-ticaret sistemi woocommerce ile wordpress takı sitesi , pırlanta sitesi , gümüş sitesi,  tesbih sitesi gibi lüks alışveriş siteleri hazırlamanız tasarlanmıştır. Woocommerce sisteminin tüm özelliklerini içeren e-ticaret sistemini anahtar teslim olarak ücretsiz kurmaktayız.

Açıklama

WordPress kurumsal inşaat teması ile sektörünüze özel hazır içeriği, hizmetlerimiz sayfaları ,  kolay düzenlenebilir paneli ile hazır bir kurumsal siteye sahip olabilirsiniz. Wp Türkçe Tema konusunda destek isteyen işletmeler için tasarlanan wordpress tema için demo adresi inceleyebilir, ücretsiz kurulum hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Wordpress E-Ticaret Teması - Pırlanta Takı Sitesi

Wordpress E-Ticaret Teması - Pırlanta Takı Sitesi

Wordpress E-Ticaret Teması - Pırlanta Takı Sitesi

WPBakery canlı düzenleme sistemi ile birlikte web sitenizin tüm içeriğini kolay, pratik ve hızlı olarak düzenleyebileceksiniz. Demo adresteki içeriklerle yüklenecek olan temanızın tüm bilgilerini yönetim panelinden dakikalar içinde düzenleyebilirsiniz.

Wordpress E-Ticaret Teması - Pırlanta Takı Sitesi

wordpress hosting

WordPress Yapı İnşaat Temasını Satın Alan Tüm Müşterilerimize +100 ₺ ücretlendirme ile 290 ₺ değerindeki özel wordpress hosting hizmeti sağlanmaktadır.

  1. Sınırsız Disk
  2. Sınırsız Trafik
  3. Ücretsiz Güvenlik Sertifikası
  4. Cpanel Web Panel
  5. Lite Speed Web Server
  6. Limitlendirilmemiş Ram Kotası
  7. Özel WordPress Hosting Optimizasyonu
0.0/5
0 yorum
0
0
0
0
0

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk Yorumu Siz Yapın “WordPress E-Ticaret Teması – Pırlanta Takı Sitesi”

Vendor Information