Minimal E-Ticaret Teması

(1 müşteri incelemesi)

280.00  +KDV

DEMO İNCELE

Öne Çıkan

Wordpress e-ticaret teması ile kullanıcı dostu, ürünleri öne çıkaran mobilya , makine , gıda , giyim v.b bir çok farklı sektöre uyarlanabilen minimal woocommerce teması ile alışveriş sitenizi yayına alarak online satışlarınıza başlayabilirsiniz. XML entegrasyonu , sanal pos , sms sistemi gibi bir çok woocommerce sistemini ücretsiz entegre edebileceğiniz wp e-ticaret teması sepet sonrası özel ekran gibi özellikleri ile öne çıkmaktadır.

Açıklama

WordPress e-ticaret teması ile kullanıcı dostu, ürünleri öne çıkaran mobilya , makine , gıda , giyim v.b bir çok farklı sektöre uyarlanabilen minimal woocommerce teması ile alışveriş sitenizi yayına alarak online satışlarınıza başlayabilirsiniz. XML entegrasyonu , sanal pos , sms sistemi gibi bir çok woocommerce sistemini ücretsiz entegre edebileceğiniz wp e-ticaret teması sepet sonrası özel ekran gibi özellikleri ile öne çıkmaktadır.

Ücretsiz XML entegrasyonu

Minimal E-Ticaret Temasını satın alan müşterilerimize özel giriş yapılandırması ücretsiz olmak üzere woocommerce xml entegrasyonu hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır. WordPress xml entegrasyonu konusunda detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Minimal E-Ticaret Teması

Ürünlerin kullanıcı dostu arayüz ile öne çıkarılarak listelendiği e-ticaret temasında kategori ayarlamasını yapabileceğiniz paneller bulunmaktadır. Ana sayfa dahil olmak üzere canlı tema düzenleyicisi WP Bakery eklentisi ile dilediğiniz gibi düzenleme yapabilirsiniz.Minimal E-Ticaret Teması

Farklı konsept sayfalar oluşturmak için de WP Bakery sistemi size hazır formatlar sunmaktadır.

Woocommerce ödeme ekranlarını tek sayfada toplayan ve adımlar halinde müşterilerinizi yönlendiren multi step checkout eklentisi ile profesyonel ödeme sayfanızla alışverişleri sonlandırabilirsiniz.

Minimal E-Ticaret Teması ile woocommerce’in yüzlerce ödeme yöntemlerinden dilediğinizi aktif ederek e-ticaret’e başlayabilirsiniz.

 • Ücretsiz Sanal Pos Modülleri (payu, paytr v.b)
 • Havale İle Ödeme
 • Kapıda Ödeme Sistemi
 • Paypal, Stripe v.b Yurtdışı Ödeme Metodlarını kullanabilirsiniz.

 

Minimal E-Ticaret Teması

Minimal E-Ticaret Teması

Woocommerce e-ticaret sisteminin binlerce benzersiz özelliğini entegre edebileceğiniz Minimal E-Ticaret Temasında ücretsiz olarak sağlayabileceğimiz bazı opsiyonel hizmetler;

 • Sms Entegrasyonu (yönetici ve müşterilere : sipariş , kayıt , iptal v.b süreçlerde)
 • WhatsApp , Canlı Destek Butonları
 • Facebook Sanal Mağaza Entegrasyonu
 • Sepeti Terk Eden Müşteriye E-Mail Kampanyaları
 • Ürüne Özel Fiyatlandırma algoritmaları
 • Sosyal Medya ile giriş yazılımları konusunda destek sağlanmaktadır.

WordPress E-Ticaret Temasını Satın Alan Tüm Müşterilerimize +100 ₺ ücretlendirme ile 290 ₺ değerindeki özel wordpress hosting hizmeti sağlanmaktadır.

 1. Sınırsız Disk
 2. Sınırsız Trafik
 3. Ücretsiz Güvenlik Sertifikası
 4. Cpanel Web Panel
 5. Lite Speed Web Server
 6. Limitlendirilmemiş Ram Kotası
 7. Özel WordPress Hosting Optimizasyonu

Minimal E-Ticaret Teması

5.0/5
1 yorum
1
0
0
0
0
 1. Emine Yıldız

  Atölyemizde kendimize ait ürünlerimizi üretiyoruz. Bize göre bir tasarım ararken bu temayı bulduk kurulumu yaptılar, nasıl ürün gireceğimizi anlattılar, biz garanti bankasıyla çalışıyorduk bu tarz sistemlerde garanti bankası yerine farklı ortak çalışmalar oluyormuş onu bilmiyorduk o da harika oldu

Yorum Yaz

Vendor Information