Sigorta Acentesi Teması

(1 müşteri incelemesi)

300.00  +KDV

DEMO İNCELE

Öne Çıkan

Wordpress Sigorta Acentesi teması ile sigorta acenteleri , kurumsal firmalar , sigorta şirketlerine özel olarak geliştirilen içeriği , profesyonel sigorta poliçesi teklif formları , iletişim bilgileri ve fiyat al modülleri ile sigorta sektöründe faaliyet gösteren firmalara özel olarak yayınlanmıştır.

Açıklama

Wordpress Sigorta Acentesi teması ile sigorta acenteleri , kurumsal firmalar , sigorta şirketlerine özel olarak geliştirilen içeriği , profesyonel sigorta poliçesi teklif formları , iletişim bilgileri ve fiyat al modülleri ile sigorta sektöründe faaliyet gösteren firmalara özel olarak yayınlanmıştır. WordPress Sigorta Teması arayan google kullanıcıları için geliştirilen tema , WP Bakery eklentisinin canlı düzenleme özelliği ile tüm içeriğini çok kısa sürede , teknik bilginiz olmadan pratik bir şekilde editleme imkanı vermektedir.

Sigorta Acentesi Teması

WP Bakery sistemi ile hiç bir teknik bilgi gerektirmeden tüm içeriği üzerine tıklayarak düzenleyebilir, değiştirebilir ya da yeni görsel , metin , video , harita  v.b yüzlerce modül ekleyebilirsiniz. 

Sigorta Acentesi Teması

Farklı konsept sayfalar oluşturmak için de WP Bakery sistemi size hazır formatlar sunmaktadır.

Profesyonel EForm eklentisi ile birbirinden bağımsız , farklı formatlarda yüzlerce form oluşturabileceğiniz gibi wordpress sigorta temasına özel Sigorta Teklif Formlarını hazır olarak kullanabilirsiniz.

Sigorta Acentesi Teması

Kasko Teklif Formu , Trafik Sigortası Teklif Formu , DASK Teklif formu gibi formatlarda müşterilerinizden ruhsat numarasından , tapu fotoğrafının yüklenmesine kadar tüm süreçleri online yükletebilir ve fiziksel takip süreçlerini geride bırakabilirsiniz. Form eklentisi hem e-posta bildirimi yapmakta , hem de kendi datasında formları arşivlemektedir, geriye dönük formlarınızı filtreleyerek kontrol sağlayabilirsiniz.r

Sigorta Acentesi Teması

Sigorta Acentesi Teması

WordPress Sigorta Temasını Satın Alan Tüm Müşterilerimize +100 ₺ ücretlendirme ile 290 ₺ değerindeki özel wordpress hosting hizmeti sağlanmaktadır.

  1. Sınırsız Disk
  2. Sınırsız Trafik
  3. Ücretsiz Güvenlik Sertifikası
  4. Cpanel Web Panel
  5. Lite Speed Web Server
  6. Limitlendirilmemiş Ram Kotası
  7. Özel WordPress Hosting Optimizasyonu

 

5.0/5
1 yorum
1
0
0
0
0
  1. Mustafa Şahiner

    Firmamız için sigorta temasını satın aldık, kurulumdan , sigorta formlarına kadar destek oldular. 100 lira farkla instagramda paylaşacağımız story formatlarına kadar özel destek oldular teşekkürü borç biliyorum.

Yorum Yaz

Vendor Information