WordPress Tesisat Sitesi Teması

240.00  +KDV

DEMO İNCELE

Öne Çıkan

Wordpress tesisat teması ile hizmet sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için hazır bir konsept tasarlanmıştır. Wordpress su tesisatçısı teması ile su tesisatı , tıkanıklık açma , su kaçağı bulma, sıhhi tesisat gibi hizmetler sunan firmaların tamamen hazır bir web siteye sahip olarak google dostu wordpress alt yapısı ile sitelerini yayına alabilmesi hedeflenmektedir.

Açıklama

WordPress tesisat teması ile hizmet sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için hazır bir konsept tasarlanmıştır. WordPress su tesisatçısı teması ile su tesisatı , tıkanıklık açma , su kaçağı bulma, sıhhi tesisat gibi hizmetler sunan firmaların tamamen hazır bir web siteye sahip olarak google dostu wordpress alt yapısı ile sitelerini yayına alabilmesi hedeflenmektedir.

Wordpress Tesisat Sitesi Teması

Wordpress Tesisat Sitesi Teması

Wordpress Tesisat Sitesi Teması

Elementor canlı düzenleme sistemi ile birlikte web sitenizin tüm içeriğini kolay, pratik ve hızlı olarak düzenleyebileceksiniz. Demo adresteki içeriklerle yüklenecek olan temanızın tüm bilgilerini yönetim panelinden dakikalar içinde düzenleyebilirsiniz.

 

elementor ile kolay düzenleme

wordpress hosting

WordPress Yapı İnşaat Temasını Satın Alan Tüm Müşterilerimize +100 ₺ ücretlendirme ile 290 ₺ değerindeki özel wordpress hosting hizmeti sağlanmaktadır.

  1. Sınırsız Disk
  2. Sınırsız Trafik
  3. Ücretsiz Güvenlik Sertifikası
  4. Cpanel Web Panel
  5. Lite Speed Web Server
  6. Limitlendirilmemiş Ram Kotası
  7. Özel WordPress Hosting Optimizasyonu
0.0/5
0 yorum
0
0
0
0
0

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk Yorumu Siz Yapın “WordPress Tesisat Sitesi Teması”

Vendor Information