WordPress Yayınevi – Kitap Satış Teması

270.00  +KDV

DEMO İNCELE

Öne Çıkan

Wordpress yayınevi teması ile kitap satışı, kitap tanıtımı , kitap bilgileri adına e-ticaret sitenizi kurabilir, sanal posundan, sms sistemine kadar hazır bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz. XML , Excel, uzak dosya bağlantıları yolları dahil olmak üzere hazır kitap içeriğinizi temaya özel ücretsiz olarak web sitenize yüklemekteyiz. Wp kitap satış teması özel fiyatı ile hizmetinizdedir.

Açıklama

WordPress yayınevi teması ile kitap satışı, kitap tanıtımı , kitap bilgileri adına e-ticaret sitenizi kurabilir, sanal posundan, sms sistemine kadar hazır bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz. XML , Excel, uzak dosya bağlantıları yolları dahil olmak üzere hazır kitap içeriğinizi temaya özel ücretsiz olarak web sitenize yüklemekteyiz. Wp kitap satış teması özel fiyatı ile hizmetinizdedir.

Wordpress Yayınevi - Kitap Satış Teması

Wordpress Yayınevi - Kitap Satış Teması

Wordpress Yayınevi - Kitap Satış Teması

WPBakery canlı düzenleme sistemi ile birlikte web sitenizin tüm içeriğini kolay, pratik ve hızlı olarak düzenleyebileceksiniz. Demo adresteki içeriklerle yüklenecek olan temanızın tüm bilgilerini yönetim panelinden dakikalar içinde düzenleyebilirsiniz.

Wordpress Yayınevi - Kitap Satış Teması

wordpress hosting

WordPress Yapı İnşaat Temasını Satın Alan Tüm Müşterilerimize +100 ₺ ücretlendirme ile 290 ₺ değerindeki özel wordpress hosting hizmeti sağlanmaktadır.

  1. Sınırsız Disk
  2. Sınırsız Trafik
  3. Ücretsiz Güvenlik Sertifikası
  4. Cpanel Web Panel
  5. Lite Speed Web Server
  6. Limitlendirilmemiş Ram Kotası
  7. Özel WordPress Hosting Optimizasyonu
0.0/5
0 yorum
0
0
0
0
0

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk Yorumu Siz Yapın “WordPress Yayınevi – Kitap Satış Teması”

Vendor Information